Menu:

News !

Polecamy !

STAFF SPECIAL SHOW, Podebrady (CZ) 15.09.2012
S璠zia: psy - Bill Blacker ; suki - Jo Blacker (Crossguns, UK)

PSY:

Klasa baby:
1. KIBO PASCAL Macy Gray - WO
2. ARTABAN Impressive Moravia
3. DREAM OF HUNTER Fransimo Bohemia
4. JOSEPH Arate-Alesaf
Aither od Tery z Czech
Avraham Psi Pratele od Makoveho vrchu
Billie Jean Little Black Miracle
Bruce Iron Black Jewels Bull
Buccaneer Fransimo Bohemia
Dagger Legoscha
Drunken Dunkan Fransimo Bohemia
Fullmoon Angel Great Staffield
Kewin Ambassador Sun
Lawstaff Aliance for Miracle Bulls
Absolutely Joe Fransimo Bohemi

Klasa szczeni徠:
Bartolomeus de Orpanus
Beau Chevalier de Orphanus
Beau Prince de Orphanus
Blazinstaff Fire N'ice
Bucephalus de Orphanus
Eragon Dark Element
Zakky Black Shade Fransimo Bohemia

Klasa m這dzie篡:
1. VELVET BLACK BOY Fransimo Bohemia - CAJC
2. Gambling Charm Tabasco
3. ZONNY z Hambalek Busin
4. Da Gipsy Dream Staff Bohemia
Ackly Sunshine Staff Haven
Agbar Salrak
Albertini Blue Starshine Bohemia
Albi Black Heart
Apple B. Top Banana
Aquiduck Homars Czech
Arthur Barabbas Koubale
Bomber Black Machine
I Am Mr. Clyde Ambassador Sun
Imperial Attila Ambassador Sun
Indigo Ambassador Sun
Iron Man Ambassador Sun
Quarto Felicity Cheer
Rainbow Blue Slade Czech
Umpa-Lumpa Chesway Fransimo Bohemia
Uncle Sam Fransimo Bohemia
Valglo Dream Maker
Zendi z Hambalek Busin
Zene z Hambalek Busin

Klasa po鈔ednia:

(18kB)
1. Sikaistaff DARK LORD - CAC, Club Winner, BOB, Best Head
2. BLACK TYMY Smile Diamond

(18kB)
3. EASY RIDER Moravia Lord
4. NELSON BLUE Felicity Cheer
Angel of Luma'il
Argo Bohemia Hearthead
Armagedon de Orphanus
Aron of Luma'il
Casanova Nalim Staff
Dark Cailean Dark Element
Decimus Prime Eso Bonatom
Henwas Arate Alesaf
Hurricane Ambassador Sun
Chandlerr Bee Master
Chretien Arate Alesaf
Jerry Pastaff Legion
Lasher Big Boy Fransimo Bohemia
Moonglade Blue Bill Jim
Noris Blue Felicity Cheer
Positive Profile Wizard Bull
Rash Fransimo Bohemia
Yoko z Hambalek Busin

Klasa otwarta:
1. RICHY RICH Impossant Bohemia - CAC
2. IDLE SELOW Minies
3. XANTO z Hambalek Busin
4. GENERAL GUARDIAN Fransimo Bohemia
Abdon Amphisz Victory Dream
B.B. King Funkyjazz
Carlos White Dream Staff Bohemia
Casidy's od Kremesnika
Caspar Andaika
Clark Andaika
Coudy Fabio Bohemia
Cymball Dark Element
Cyprian Dark Element
Dire Straits Daffodil Yellow
Dreik Kerkin Bohemia
Enrico Magic Dash
Finavar Arate-Alesaf
Higgins Walk Heart
Hot Red Stone Fransimo Bohemia
Imperial Crown Eilatan
Jungle Jaguar Minies
Mascot Slade Czech
Mount Apple Bulldozer
Mount Apple Black Jack
Nautilus Sladde Czech
Paparazzo Slade Czech

Klasa u篡tkowa:
1. CALDERON Ambassador Sun - CAC
2. JOY BLACK BOY Fransimo Bohemia
3. ARTHUR THE KING Legoscha
4. ALLI Staff Anatol
Christopher Blue Nijada

Klasa champion闚:

(18kB)
1. HARLEY R.A.C.-Popelka - CAC
2. ILUMINE SOUL OF Eilatan
3. Zieloeson SNAPDRADOG

(18kB)
4. FINAL FANTASY Berserker
Angel's Dragon Jodiscan
Eduard van Slade Czech
Element Arate-Alesaf
Gold Price Fransimo Bohemia
Hermes Eilatan
Key To My Heart Eilatan
Mount Apple Bravenheart

Klasa weteran闚:
1. ALBERT Eilatan
2. JACOB ze Smiricke Zahrady
3. ATILLO Zdenbeky Czech

Klasa honorowa:
1. HEART IN HEART Impossant Bohemia
2. CASPER Eilatan
3. BASCO SNOW Bee-Master
4. BARABBAS z Aggami
Glock Stawka Wi瘯sza ni 砰cie
Gymmo Fransimo Bohemia

SUKI:

Klasa baby:
1. ASCHLEY II. Fransimo Bohemia - WO
2. BREAKING DAWN Fransimo Bohemia
3. KALLA Macy Gray
4. Lawstaff APPROVAL AT AMBASSADOR SUN
Agaia od Tery z Czech
Baci Little Black Miracle
Barbara Black Jewels Bull
Belize Little Black Miracle
Brave Nell Red Point Staff
Cold-Ice Queen Fransimo Bohemia
Fantagirra at Bullamo Staff-Ka
Runningbull Absolute Beauty

Klasa szczeni徠:
1. BELLE PRINCESS de Orphanus

Klasa m這dzie篡:

(18kB)
1. DADDY'S LITTLE GIRL Bullparraben - CAJC, Best Junior

(18kB)
2. DIRTY GIRL Bullparraben
3. BERETTA DOMIDAR z Hambalek Busin
4. VANITY SKY Fransimo Bohemia
Adastea Time Staff Haven
Adelaide z Hambalek Busin
Aggi Boggie Homars Czech
Aischa Koubale
Akira Salrak
Amsel z Hambalek Busin
Annie Oakley ze Smiricke zahrady
Antonia Blue Starshine Bohemia
Asha Ushi Canis Care
Betty Lou Of-Roots-Staff
Blondie Black Machine
Bria ze Zalabske samoty
Bubble Black Machine
Columbia Smile Diamond
Dagmar Dream Staff Bohemia
Dolores Fabio Bohemia
Elisabets Star Moravia Lord
Estebana Nurox
Femme Fatale Moravia Lord
Harrystaff's Nice at Fransimo
Chantalle Sweets Jayo staff
Cherish Red Lady Jayo Staff
Ileen Ambassador Sun
Janette Bee-Master
Maya Stawka Wi瘯sza ni 砰cie
Night Miracle Eilatan
Sandy Slade Czech
Satip Iron Maden
Smallpearl One Love
Uniqa Chesway Fransimo Bohemia
Vanity Star Slade Czech
Wanted LBT'S Impossant Bohemia
Yum-Yum Impossant Bohemia

Klasa po鈔ednia:
1. JOLLY Pastaff Legion - CAC
2. ARIZONA LITTLE Black Miracle
3. ISABEAU Nijada
4. PEPITA Wizard Bull
Alex Ostrachov
Apocalypse de Orphanus
Avesome Brigitte Tripsee Carbonarastaff
Berenica Arilendo
Brigitte Bardot Smile Diamond
Bullstory Me-Toda
Ebbie Honey Heart
Gretta Ambassador Sun
Human Dogs Pretty Woman
Isabell Pastaff Legion
Kentstars Valglory
Lacerta Staff Komas Moonshine Puss Eilatan
Nicol Blue Felicity Cheer
Oh My Love Wizard Bull
Seize The Day Van Slade Czech

Klasa otwarta:
1. COFFEE BABY Moravia Lord - CAC, Club Winner
2. MESSINE Felicity Cheer
3. BEATRICE PRINCESS Moravia Lord
4. FATIMA Bohemia Tau-Ros
Anelle Amphisz Victory Dream
Aringarosa Alkatrien
Bassira Daniel's Thunder
Bessy of te Silent House
Dabba Doo Great Staffield
Human Dogs Cindy Crawford
Chocolate Star Staff Komas
Ketty Felicity Cheer
Lady Padme Amidala Bullamo
Lucrezia Felicity Cheer
Melody Swing Diabelski Usmiech
Xena ze Smiricke zahrady
Yusephine ze Smiricke zahrady

Klasa u篡tkowa:
1. BLOODY MARY Moravia Lord - CAC
2. FORSA Bohemia Tau-Ros
3. BLAIR WITCH Bee-Master

Klasa champion闚:
1. DEEAN Ambassador Sun - CAC
2. AMELIA ANNE Smile Diamond
3. KATUSHA Felicity Cheer
4. Maxsta MAYBE BABY
Daphne Diamond Great Staffield
Dazmarnic Black Rose
Jacquelina Staff Komas
Jamaica Reggae Wizard Bull
Quatma Fransimo Bohemia
Rumina z Hambalek Busin
Update Sway Fransimo Bohemia
Ellen Arate-Alesaf

Klasa weteran闚:
1. ALTHIA Staff Komas - Best Veteran
2. AMALKA od Lhoteckeho potoka
3. CATTY Fransimo Bohemia
4. Mount Apple ALEXIS
Miss Moonshine Mariatos

Klasa honorowa:
1. FRISBEE SARRAH Minies
2. CHILI PEPPER Wizard Bull
3. LOVELY LILY Impossant Bohemia
4. WOLF LADY Fransimo Bohemia
Annya Princess Ambassador Sun
Blockbaster Beautiful Nugget
Booga Boo Great Staffield
Fargesia Staff Komas
Vanta z Hambalek Busin

<< wstecz

All Right Reserved : Copyright by Staffordshire Bull Terrier Info : design by Lucas

[ Informacje o prawach autorskich do materia堯w wykorzystywanych na stronach portalu SBT Info oraz zasady korzystania z serwisu ]